Daha fazlasını keşfet
Oturma odası fikirleri - Işığınızı ve manzaranızı ikiye katlayın

Işığınızı ve manzaranızı ikiye katlayın

Oturma odanıza muhteşem bir manzara ve hatta daha fazla gün ışığı katmak için çatı pencerelerini bir çift monte edin. VELUX INTEGRA® Solar çatı pencereleri, en üst düzey konfor ve kolaylık sağlamak amacıyla dokunmatik ekran uzaktan kumandayla açılıp kapatılabilir. Sıcak, güneşli günlerde sıcaklıkları konfor seviyesinde tutmak için pencerelerin dış kısmına şeffaf VELUX INTEGRA® Solar gölgelikler monte edebilirsiniz.

Bölüm 2 - oturma odası fikirleri

Ana Elemanlar


Dahil olanlar:
  • 2 x VELUX INTEGRA® Solar çatı penceresi
  • 2x VELUX gölgelik
Daha fazlasını keşfet
Oturma odası fikirleri - Gününüzü aydınlatın

Gününüzü aydınlatın

Bir çift VELUX INTEGRA® çatı penceresi üst kattaki oturma odasını açıyor ve odaya yeni bir yaşam katıyor. VELUX INTEGRA® çatı pencereleri siz kanepede dinlenirken uzaktan kumandamız sayesinde açılıp kapatılabilir, uzaktan kumanda ayrıca tüm iç ve dış VELUX INTEGRA® aksesuarlarınızı kolayca ayarlamanızı da sağlar.​

Oturma odası fikirleri

Ana Elemanlar


Dahil olanlar:
  • 2 x VELUX INTEGRA® çatı penceresi
  • 2 x VELUX plise perde
  • 2 x VELUX gölgelik
Daha fazlasını keşfet
Oturma odası fikirleri - Konfor ve kolaylık

Konfor ve kolaylık

Bu yüksek tavanın yukarısına yerleştirilmiş bir dizi pencere odayı aydınlatıyor ve odanın her köşesine gün ışığının girmesini sağlıyor. VELUX INTEGRA® çatı pencereleri bu erişimi zor yer için mükemmel bir seçim olmuştu çünkü pencereler dokunmatik ekran uzaktan kumandayla açılıp kapatılabiliyor. Ve benzersiz yağmur sensörü sayesinde, pencere yağmur yağdığında otomatik olarak kapanacaktır.
Oturma odası için fikirler

Ana Elemanlar


Dahil olanlar:
  • 4 x VELUX INTEGRA® çatı penceresi
  • 4 x VELUX siesta stor
Daha fazlasını keşfet
Oturma odası fikirleri - VELUX çatı pencerelerinin müthiş kombinasyonu

VELUX çatı pencerelerinin müthiş kombinasyonu

Dört VELUX çatı penceresinden oluşan bir pencere grubu üst kattaki oturma odasını bolca doğal ışıkla dolduruyor ve inanılmaz bir bahçe ve gökyüzü manzarası sunuyor. Üstten kolla çalıştırılan, içeri doğru açılan düşey pencere elemanlarıyla kombine edilmiş iki üstten açılımlı çatı penceresi kolay çalıştırma imkanı sağlıyor.

Ana Elemanlar


Dahil olanlar:
  • 2 x VELUX ortadan menteşeli çatı penceresi
  • 2 x VELUX düşey pencere elemanı