Daha fazlasını keşfet
Banyo fikirleri - Güne güneşli bir başlangıç

Güne güneşli bir başlangıç

İki VELUX çatı penceresinden oluşan bir hat bu üst kattaki banyoyu ve duş kısmını güneş ışığıyla dolduruyor. Üst taraftaki pencereye erişim zordur, bu nedenle bu pencere elektrikli VELUX  çatı penceresidir. Dışarıda olsanız bile odanın havalandırılması için programlanabilir ve eğer yağmur yağmaya başlarsa otomatik olarak kapanacaktır. Her iki pencerede de bakım gerektirmeyen poliüretan kaplama kullanıldı ve pencerelere dayanıklı, neme dayanıklı VELUX Jaluziler takıldı.

Banyo fikirleri

Ana elemanlar


Dahil olanlar:
 • 2 x VELUX ortadan menteşeli çatı penceresi
Daha fazlasını keşfet
Banyo fikirleri - Doğal ışık her yerde

Doğal ışık her yerde

VELUX güneş tünelleri, doğal ışığın evinizin her köşesine ve ayrıca geleneksel çatı penceresi kullanımının uygun olmadığı yerlere kadar ulaşmasını sağlar. Bulutlu bir günde bile bu uygun maliyetli "tüneller" standart 60 wattlık bir ampulün sağladığı ışık miktarını sağlar. Dış tasarım diğer VELUX ürünlerin tasarımlarıyla uyumludur.

Banyo fikirleri II

Ana elemanlar


Dahil olanlar:
 • 1 x VELUX güneş tüneli
Daha fazlasını keşfet
Banyo fikirleri - Güneş ışığında banyo yapmak

Güneş ışığında banyo yapmak

VELUX teras çatı penceresi, teras çatı altındaki her odaya yeni bir boyut kazandırmanın en muhteşem yoludur. Doğal ışığı odaya taşımanın tek yolunun çatı penceresi kullanımı olduğu durumlarda veya odada ön cephe pencereleriyle daha aydınlık, daha açıklık hissi yaratmak istediğinizde ç, teras çatı pencereleri en mükemmel çözümdür.

Banyo için fikirler

Ana elemanlar


Dahil olanlar:
 • 1 x VELUX teras çatı penceresi
  Daha fazlasını keşfet
  Banyo fikirleri - Sessizlik zamanı

  Sessizlik zamanı

  Temiz hava ve gün ışığı tüm banyoyu kaplıyor ve size mükemmel sessizlik ve mahremiyet zamanını sunuyor. Üstteki pencere, uzaktan kumanda edilebilen VELUX  çatı penceresidir. Dışarıda olsanız bile odanın havalandırılmasına ve eğer yağmur yağmaya başlarsa otomatik olarak kapanmaya programlanabilir. Her iki pencerede de bakım gerektirmeyen poliüretan kaplama kullanıldı ve pencerelere dayanıklı, neme dayanıklı VELUX Jaluziler takıldı.
  VELUX banyo fikirleri

  Ana elemanlar


  Dahil olanlar:
  • 1 x Uzaktan kumandalı  VELUX çatı penceresi
  • 1 x VELUX eğimli pencere elemanı
  • 2 x VELUX Jaluzi
  Daha fazlasını keşfet
  Banyo fikirleri - Güneşli bir banyo

  Güneşli bir banyo

  VELUX çatı pencerelerinin bakım gerektirmeyen beyaz poliüretan boyası, güçlü ahşap kasayı nemden korumak için mükemmeldir. Beyaz boya odayı aydınlatır ve güneşin tüm odaya dolmasına izin verir.

  Ana elemanlar


  Dahil olanlar:
  • 1 x VELUX ortadan menteşeli çatı penceresi