Ortadan menteşeli mi yoksa üstten menteşeli mi?

Ortadan menteşeli çatı pencereleri

Ortadan menteşeli çatı pencerelerinde üstte bulunan kontrol barı, alt tarafında mobilya olsa da pencereyi kolayca açıp kapatmanızı sağlar. 130 cm'ye kadar parapet duvarlar için tavsiye edilir.

Üstten menteşeli çatı pencereleri

Üstten menteşeli çatı pencerelerinde altta bulunan açma kolu pencerenizin dışa doğru açılmasını sağlar ve panoramik manzara sunar. 130-150 cm arası parapet duvarlar için tavsiye edilir.

Manüel çatı penceresi mi uzaktan kumandalı mı?

Çatı pencerenizi uzaktan kumanda edin

 

Çatı pencereniz kolayca  erişilemeyecek bir yere yerleştirilecekse veya tam konfor istiyorsanız, aradığınızı uzaktan kumandalı VELUX çatı penceresinde bulabilirsiniz. Bu pencerenin dokunmatik ekran uzaktan kumandası sayesinde kumanda sayesinde pencereyi ve perde ve panjur gibi aksesuarları evin neresinde olursanız olun kontrol edebilirsiniz.  Solar veya elektrikli  arasından seçim yapın.

Balkon sistemi mi, teras çözümü mü?

Dışarı çıkın ve manzaranın tadını çıkarın

Tavan arası alanınızı açın ve Çatı Balkonu Sistemi veya Teras Çözümü ile çok daha fazla gün ışığı ve temiz hava almasını sağlayın. Bu göz alıcı çözümler dışa açılan mekan için kendi özgün stillerini sunar.

Bir mi yoksa daha fazla mı çatı penceresi?

Daha çok çatı penceresiyle daha çok ışık alın

Çok sayıda pencere bir arada kullanıldığında oda tamamen yeni bir görünüm kazanır ve daha çok gün ışığı, daha temiz hava ve daha iyi manzaraya sahip olursunuz. Sonuç olarak aydınlık ve temiz havalı, ferah bir odanız olur.

Bakım gerektirmeyen VELUX Çatı Pencereleri

Poliüretan kaplama çatı pencereleri 

Bu pencere, ahşap kaplama gövdeyi koruyan, kalıplanmış dikişsiz beyaz poliüretan kaplamaya sahiptir. Bakım gerektirmediği ve su geçirmez olduğu için banyo ve mutfak gibi yüksek nemli odalarda veya temiz ve beyaz bir tasarım istendiğinde en iyi seçimdir. Kısaca poliüretan kaplama çatı pencereleri, beyazdır, bakım gerektirmez ve silerek kolayca temizlenir.

Daha az enerji kullanın

Çatı pencerelerimiz üstün enerji verimliliği sunar

İnce çerçeveler, geniş tabla alanı ve VELUX ThermoTechnology™ sayesinde çatı pencerelerimiz evinizin daha önce hiç olmadığı kadar aydınlık ve sıcak olmasını sağlar. Pencere yapımında daha iyi yalıtım ve hava sızdırmazlığı sağlayan yüksek performans malzemeleri kullanırız.


Tüm çatı penceresi türlerimizle kullanılabilen düşük enerji camlarımızı tercih ederek daha da iyi enerji dengesi elde edebilirsiniz. Kendi VELUX Çatı Pencerenizi yapılandırırken bu tür bir cam tercih edebilirsiniz.

Özel fonksiyonlu çatı pencereleri

VELUX Çatı Pencereleri ürün grubumuzda pasif ev penceresi, güvenlik penceresi, acil çıkış penceresi, duman tahliye penceresi gibi özel fonksiyonlu çok çeşitli çözümler sunmaktayız. Tüm ürünler için buraya bakın,

 

Gün Işığı ve Temiz Hava Dolu Mekanlar

Saglik

VELUX olarak gün ışığı ve temiz havayı önemsiyoruz çünkü doğal ışığın onarıcı ve dönüştürücü güçlerine inanıyoruz. Gün ışığı; bizi gün boyunca besleyen, sirkadiyen ritmimizi (uyku döngüsü) yeniden dengeleyen, sağlıklı tutan ve bizi daha olumlu bir duygu hali veren her şeyin kaynağıdır. Öyleyse, doğal ışığın tüm faydalarıyla hayatınızı gerçekten nasıl aydınlatabileceğine daha yakından bakalım.