Mevcut açık pozisyonlar

Açık pozisyonlarımıza daima yetenekli ve bizimle büyüme isteği olan kişileri getirmeyi düşünürüz.

Özelliklerinize ve isteklerinize uygun bir pozisyon bulduysanız, sizden haber almaktan memnun olacağız.

Görev adı  Yer Tarih 
IngeniØr - processer med træ   Østbirk 1 Eyl 2014
Kvalitetsmedarbejder til elektronikproduktion  Østbirk 1 Eyl 2014
Portfolio management assistent med projektledelseserfaring   Østbirk 1 Eyl 2014
Vedligeholdelsesmedarbejder til sprØjtestØbeproduktion   Skjern 1 Eyl 2014
Tedarik Zinciri ve Üretim Analisti  Skjern 1 Eyl 2014

Nasıl başvurabilirim?

Başvur

Kısa, net bir CV ve başvuru önyazısı girin. 

Görüşme

Görüşme süreci standart olarak iki toplantıdan oluşmaktadır. 

Mükemmel uyum

İş pozisyonu, ekip ve şirketimiz için en iyi adayı buluruz. 

Soru ve cevaplar

Fark yaratabilecek, iddialı ticari ve çevre ajandasında iz bırakabilecek adaylar arıyoruz. Biz, dünya genelinde faaliyet gösteren bir şirketiz, bu nedenle uluslararası ilişkilere yatkın bir fikir yapısında olmanız, profesyonel ve yerel sınırlar ötesi iş arkadaşlarıyla ortak çalışabilmeniz gereklidir. VELUX Grubun değerleri şirketimizin tümünde aynıdır. Yaptığımız işe ve birlikte çalışma şeklimize yön verirler. Değerlerimizi benimseyebilmeniz ve iş arkadaşlarıyla, müşterilerle ve tedarikçilerle iletişimde bu değerleri kullanabiliyor olmanız gereklidir.
Kurumsal dilimiz İngilizcedir. Yönetim veya akademik bir iş pozisyonuna başvuruyorsanız, farklı ülkelerden iş arkadaşlarıyla iletişim kurmanız gerekli olacağından yüksek seviyede bir İngilizce yeterliliği beklemekteyiz.
Kurumsal dilimiz İngilizcedir, bu nedenle başvurular İngilizce yazılmalıdır. Fakat, yerel üretim veya satış şirketlerimizden birindeki bir iş pozisyonu için başvuruyorsanız, iş ilanında, başvurunuzun yerel dilde yazılabileceği belirtilecektir.
Akademik ve yönetim iş pozisyonu başvurularını sadece online kabul ediyoruz. Başvurunuzu nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için iş ilanına bakın.
Başvurunuzu gönderdikten sonra, otomatik olarak alındı mesajı alacaksınız. Bu mesajı almadıysanız, başvurunuzu yeniden göndermeyi deneyin veya IK bölümüne ulaşın [genel IK e-postası].
İlan ettiğimiz her iş pozisyonu için, işe en uygun adayı bulduğumuzdan emin olmak amacıyla detaylı bir işe alım süreci yürütüyoruz. Süreç, başvurduğunuz iş pozisyonuna ve iş alanına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fakat genelde IK ile işbirliği içinde, işe alım müdürü tarafından yürütülür. İşe alım süreci, tüm başvuran adayların adil ve eşit temelde incelendiğinden emin olunacak şekilde dikkatlice tasarlanmıştır. Tüm başvuran adayların iyi bir deneyim yaşamaları, bizim için kilit önem taşımaktadır. CV'nizi ve başvurunuzu gönderdikten sonra, kişisel ve profesyonel profilinizin başvurduğunuz pozisyonun gerektirdiği kriterlere uyduğundan emin olmak için profiliniz işe alım müdürü ve IK iş ortağı tarafından incelenecektir. En uygun adaylar belirlendikten sonra, her adayla telefon veya e-posta yoluyla doğrudan iletişim kurulacak ve görüşmeye çağrılacaklardır.
VELUX Grupta, birden fazla iş pozisyonuna başvurmakta serbestsiniz. Lütfen her iş pozisyonu için bir başvuru gönderin ve her başvuruda, lütfen başvurduğunuz diğer pozisyonların görev adını (adlarını)/yerini (yerlerini) belirtiniz.
Akademik ve yönetim iş pozisyonlarının birçoğu için kişilik ve davranış değerlendirmeleri kullanmaktayız. Bu değerlendirmeler, verilen görevlere yaklaşımınız, profesyonel davranış ve fikir yapısı hakkında iletişim temelini oluşturur. Değerlendirmelerimize daima bir görüşme dahil edilir.
Görüşmeye çağırdığımız adaylar arasındaysanız, aradığımız özellikler sizde mevcuttur ve ilgi çekici bulduğumuz bir profile sahipsinizdir. Artık tanışma vaktimiz gelmiş demektir. Görüşme, birbirimizi daha yakından tanıyabilmemiz için bir fırsattır. Kendinizden daha fazla bahsetme ve VELUX Grupta çalışmayı isteme nedeninizi açıklama şansına sahip olursunuz. Ve biz de şirketimizden ve iş pozisyonundan, sunabileceklerimizin neler olduğundan ve sizden neler beklediğimizden daha fazla bahsedebilme şansı yakalarız. Görüşmelerimizin, her iki tarafın da birbirine uyup uymayacağını görebilme şansını elde edeceği hoş birer tanışma toplantısı olarak görülmesini isteriz. Bu nedenle kendiniz olmanız çok önemlidir. Tanışmak istediğimiz sizsiniz.
Sadece işe alım sistemimizden gelen başvuruları kabul ediyoruz. Genel bir başvuru göndermek yerine, web sitemizdeki mevcut VELUX iş pozisyonlarından haberdar kalmanızı tavsiye ederiz.