Daha fazlasını keşfet
Yatak odası fikirleri - Evrene açılan manzarayla hayallerin yıldızlara ulaşmasına izin verin

Yıldızlar altında uyumak

Bu yatak odasının dik eğimli çatısı, dört geniş çatı penceresinden oluşan bir pencere grubunun montajına olanak sağladı, böylece oda artık inanılmaz bir manzaraya sahip. Tüm pencerelerde, iyi bir gece uykusu için siesta storlar kullanıldı. Erişmesi zor olduklarından, iki üst penceresinde, dokunmatik ekran uzaktan kumandayla çalıştırılabilen VELUX INTEGRA® çatı pencereleri kullanıldı.

Modern yatak odası için fikirler
Daha fazlasını keşfet
Yatak odası fikirleri - Daha aydınlık bir yatak odası

Daha aydınlık bir yatak odası

Çatı pencerelerinden oluşan bir pencere grubu sayesinde, bu üst katta yer alan yatak odası artık gün boyunca bolca doğal ışıktan yararlanıyor. Standart pencerelerimizin uygun üstten açılımı, yatak tam yanında olsa bile pencerelerin açılmasını kolaylaştırır. Ve beyaz boyalı kanat, odaya temiz ve modern bir görüntü katar.

Yatak odası ilhamı
Daha fazlasını keşfet
Yatak odası fikirleri - Odanızın her köşesinden en iyi şekilde yararlanın

Odanızın her köşesinden en iyi şekilde yararlanın


Burada iki VELUX teras çatı penceresi, ilave doğal gün ışığı ile odayı aydınlatarak odaya yeni bir boyut kazandırıyor.
Gün ışığı yatak odası - fikirler
Daha fazlasını keşfet
Yeni balkonunuz

Yeni balkonunuz

Bu oda, bir tarafta yenilikçi VELUX CABRIO® balkon sistemi uygulamasını ve diğer tarafta alttan açılımlı çatı penceresi uygulamasına ek olarak alt tarafta sabit pencere elemanı kombinasyonu ile benzersiz bir kombinasyon içermektedir. Saniyeler içerisinde, VELUX CABRIO®balkon sistemi açılarak küçük bir balkona dönüşüyor.
Daha fazlasını keşfet
Mükemmel ışığı alın

Mükemmel ışığı alın

Yüksek parapet duvarlı bu yatak odasında, açık renk vernikli üç üstten açılımlı VELUX çatı penceresi yatak odasına gün ışığını getiriyor. Gündüz karanlığa ihtiyaç olması halinde, stor panjurlar %100 karartma sağlıyor. İçeri giren gün ışığını yumuşatmak ve mahremiyeti sağlamak için stor perdeleri indirin.
Daha fazlasını keşfet
Gündüz ve gece için yatak odası

Gündüz ve gece için yatak odası

Açık renk vernikli iki üstten açılımlı çatı penceresi ışık yansıması ve orman manzarası sağlar. Odada pasif ısınmayı önlemek amacıyla, pencerelere ısınmayı %90'a kadar azaltan gölgelikler eklenmiştir. Şeffaf file kumaş ışığın odaya girmesine izin veriyor ve manzaranızı koruyor. İç kısımda, gün boyunca %100 karartma sağlamak için siesta storlar monte edilmiştir.
Daha fazlasını keşfet
İlave ışık ve manzara - Yatak odası fikirleri

İlave ışık ve manzara - Yatak odası fikirleri

Bu yatak odasına, inanılmaz bir manzara olanağı sunan iki alttan açılımlı çatı penceresi monte edilebildi. Alttan açılımlı çatı pencerelerinin alt kısmına, hem güzel bir bahçe manzarası hem de daha fazla gün ışığı sağlayan özel fonksiyonlu GIU pencereler monte edildi.