Islak hacim odalar için mükemmel seçim

VELUX jaluzi

Açma kapama butonuyla kolay kontrol

Jaluziler

Islak hacim odalar için mükemmel seçim


Şu oda türleri için tavsiye edilir:
 • Mahremiyet ve ışık kontrolü
 • Kordonsuz çalışma 
 • Suya dayanıklıdır ve kolay temizlenir

Az bakım gerektiren, neme dayanıklı VELUX Jaluzi banyolar ve mutfaklar için mükemmel seçimdir. Benzersiz tasarımla göze hoş görünmeyen kordonlar ortadan kaldırılmıştır. Gelen ışığının açısını ve miktarını ayarlamak için çıtaları istediğiniz yönde eğmeniz yeterlidir.Perdenin nasıl çalıştığını görün

Stiliniz ne olursa olsun, buna uygun bir perde mutlaka vardır

9 klasik renkte mevcuttur. 

Jaluzideki tüm çıtalar 35 mm genişliktedir ve lake alüminyumdan üretilmiştir.

Hangi perde kullanım türünü seçmeliyim?

VELUX perdeniz için uygun kullanım türünü seçmek amacıyla, çatı pencerenizin yerini ve perdenin konumunu ne sıklıkla ayarlamayı beklediğinizi dikkate almanız gerekir.

Elektrikli Jaluziler uzaktan kumandalıdır ve elle ulaşılamayan VELUX çatı pencereleri için veya tavan arası odalarına yenilikçi ve lüks bir hava katmak isteyenler için ideal seçimdir.

Kontrol barıyla manüel kullanım

Manüel kullanımlı Jaluzilerin kullanımı çok kolaydır. Geleneksel jaluzilerin aksine VELUX Jaluziler kordonsuzdur. Bu nedenle jaluziyi alt taraftaki kontrol barını kullanarak ayarlarsınız. Kontrol barını tutun ve perdeyi dilediğiniz şekilde kaldırın veya indirin. Çıtaları eğmek ve gelen ışığın yönünü ayarlamak için sağ kanaldaki açı kolunu yukarı veya aşağı kaydırın. Açı kolu yan kanalda istenen konuma alınabilir.

Manüel kullanımlı perdenin kontrol barıyla çalıştırılmasını kolaylaştırmak amacıyla, kontrol çubukları, kontrol çubuğu ek uzatmaları ve kontrol çubuğu adaptörleri satın alabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı ve elektrikli


Uzaktan kumandalı ve elektrikli Jaluziler VELUX INTEGRA® çatı pencerenizle birlikte verilen akıllı dokunmatik ekranlı VELUX INTEGRA® uzaktan kumandayla çalıştırılır. Storlarınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlayan yenilikçi bir çözümdür. VELUX INTEGRA® uzaktan kumanda konforu her gün yaşamanız için ve daha iyi mekan havası için önceden ayarlı bir dizi program içerir. Storunuzu odada istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz ve storun günün belirli saatlerinde kapanması ve açılması gibi önceden ayarlı programların tüm özelliklerinin keyfine varabilirsiniz.  


Gerekirse, storun alt tarafındaki kontrol barıyla storu manüel olarak da indirip kaldırabilirsiniz.  

Elektrikli VELUX INTEGRA® çatı pencerem yoksa ne olur?  

Elektrikli VELUX INTEGRA® çatı pencereniz yoksa ve elektrikli perde istiyorsanız KUX 100 kontrol sistemini deneyin. Bu, manüel kullanımlı çatı pencerelerinde  elektrikli VELUX perde veya panjurları kullanmanıza olanak tanır. Veya KMX 100 kontrol sistemini kullanarak manüel kullanımlı çatı pencerenizi tamamen otomatik hale getirebilirsiniz. KMX 100 kontrol sistemi  birden çok elektrikli ürünü çalıştırmanıza olanak tanır. 

Her iki kontrol sistemi de perde veya panjuru io-homecontrol® ile uyumlu hale getirecek VELUX uzaktan kumandaya sahiptir. KMX 100 kontrol sisteminde yağmur sensörü de vardır.

Montaj talimatları

VELUX Pick&Click!® sistemiyle kolay montaj

Patentli önceden monte edilmiş montaj braketleri her VELUX çatı penceresinde standart olarak mevcuttur ve her VELUX perdemize uygun olmasıyla montaj işlemini sorunsuz hale getirir. Perde satın aldığınızda montaj talimatları da verilecektir.

Montaj talimatları

PDF'ler detaylı şekilde hazırlanmıştır, içindeki resimli talimatlar, montaj sürecinin her bir aşamasında size dikkatlice yardımcı olur. PDF dosyasını okuyabilmek için, bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Program ücretsizdir ve ücret ödemeden Adobe adresinden indirilebilir.

VELUX Jaluzi - manüel kullanımlı
VELUX Jaluzi - uzaktan kumandalı ve elektrikli

Perdenin nasıl çalıştığını görün

Konforu artırmak için VELUX Jaluzilerinizi kombine edin...…

VELUX Jaluzileri, ilave ısı koruması için VELUX gölgelikler veya stor panjurlarla, pencereniz açık olduğunda bile haşeresiz bir ortam elde etmek için VELUX sinekliklerle kombine edin.

Dikkat! Elektrikli perdelerle solar perdelerin kombine edilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Gölgelikler

 • Isı koruması
 • Şeffaf kumaş
 • İçeriden monte edilir

Dışarıya takılan VELUX gölgelik, güneş ışınlarını pencere camına ulaşmadan engeller ve pasif ısınmayı %72 oranına kadar azaltır. Sıcak ve güneşli bir günde evinizin konforunu korumanıza yardımcı olur. Gölgelikler şeffaf olduğu için manzaranın keyfini süremeye devam edebilirsiniz.

Panjurlar

 • Isı koruması
 • Tam karatma
 • Yalıtım ve ses azaltma

Her iklim ve yılın her dönemi için ideal olan VELUX panjur, odanızı yazın aşırı ısınmadan koruyacağı gibi, kışın da sıcak tutarak aile bütçenize katkıda bulunacaktır. Ayrıca günün her anında ışığı tamamen engellemenize olanak tanır.

Sineklikler

 • %100 haşere koruması
 • Dayanıklı, şeffaf kumaş
 • Manzaranızı engellemez

VELUX sineklik haşere derdi olmadan temiz havanın keyfine varmanızı sağlar. Çalıştırması kolaydır ve her VELUX çatı penceresine uyar. Sineklik kullanımda değilken alüminyum üst kasa içinde düzgün bir şekilde toplanır.

 

İlginizi çekebilecek diğer ürünler

7
VELUX perde seçme nedenleri
 • VELUX çatı pencereniz için mükemmel uyum
 • VELUX perdeler birkaç dakika içinde monte edilir
 • Stiliniz ne olursa olsun, buna uygun bir perde mutlaka vardır
 • Konfor her zaman parmak uçlarınızda
 • VELUX perdeleri dayanıklı olmaları için yaratıldı
 • Satın almadan önce kumaşları görün ve hissedin
 • Akıllı tasarım ve stiller