Üstün ses yalıtımı

Rahat ve huzurlu bir uyku hayaliniz gerçek olsun. Otoyol, havalimanı veya diğer türden gürültülü bir alanda yaşıyorsanız VELUX optimum ses yalıtımı çatı pencerelerini seçin.

VELUX akustik uzmanları ekibi üstün ses yalıtımı değerine (Rw 42 dB) sahip ve dışarıdaki sesleri son derece başarılı bir şekilde yalıtan bir çatı penceresi geliştirdiler. Ayrıca bu pencere, standart VELUX çatı pencerelerine kıyasla yağmur sesini Rw 7 dB oranında azaltır (duyulan sesin yarıya indiği anlamına gelir).

Özellikler
  • Olağanüstü ses yalıtımı - EN ISO 717-1'e göre Rw 42 dB
  • Yağmur sesi azaltma
  • Ekstra ısı izolasyonu
  • Dış cam çerçevesi üzerinde bulunan çiy oluşumunu azaltan çiy oluşum önleyici kaplama ile daha net manzara
  • Çam ve bakım gerektirmeyen poliüretan malzemede mevcut
  • Üstten ve alttan açılımlı çatı pencereleri - devamını oku
  • Manuel veya uzaktan kumandalı çatı penceresi seçin - devamını oku

İlave enerji verimi 

Bu pencere ileri düzeyde ses ve ısı yalıtımı sağlayan gelişmiş üçlü camla gelir. Eviniz daha sessiz ve sıcak olurken enerji faturalarınız hafifler.

Aradaki farkı duyarsınız ancak göremezsiniz

Lamine camla kalınlaştırılmış camın kombinasyonu daha iyi ses yalıtımı elde edilmesine yardımcı olur. Özel olarak tasarlanmış bu çerçeve ve kanat konstrüksiyonuyla aradaki ses farkını hemen fark edersiniz. Ancak pencere, ister çam isterse bakım gerektirmeyen kaplamalı olsun, görünüm ve kullanım bakımından diğer VELUX çatı pencereleriyle aynıdır.

Havalandırma kapağı yoluyla havalandırma yoktur

Pencere standart üstten veya alttan açılımlı çatı pencereleri gibi çalıştırılır ancak havalandırma kapağı içermez. Bunun amacı ses yalıtımını en üst düzeye çıkarmaktır. Temiz hava almak için pencerenin açılması gerekir.


Satın almaya hazır mısınız?