GGU 008230, soğuk iklimli bölgeler için pasif ev sertifikalıdır

Pasif Ev sertifikalı bileşenlerin gerekli olduğu durumlar için GGU 008230 ürününü sunuyoruz. Bu, yukarıdaki haritada gösterilen soğuk bölgelerde* Pasif Ev bina inşaatı için onay almış piyasadaki ilk ve tek çatı penceresidir.

Bu çatı penceresi üçlü dış cam ve ilave ikili iç camdan oluşur. Çatı penceresi piyasadaki en iyi U-değerine sahiptir: 0,51 W/(m2K) (EN ISO 12567-2).

Çatı penceresini güneş enerjisiyle çalışır. Konforu artırmak için solar panjurlar ve gölgelikler eklenebilir. Kullanışlı ve kolay anlaşılır dokunmatik ekranlı benzersiz uzaktan kumandamız tüm ürün çözümlerini çalıştırır.

* EDJ 2000 veya EDN 2000 eteklikle aynı seviyede olacak şekilde monte edilmesi gerekir.

 Çok sıcak, genelde nemli
 Sıcak
 Ilık
 Ilık/orta
 Serin/orta
 Serin 
 Çok soğuk

Pasif ev çatı penceresinin yararları

Enerji tasarrufu – piyasanın en iyisi

Bu pencerede, olağanüstü ısı izolasyonu sağlayan gelişmiş üçlü dış cam, ayrıca ilave çift iç cam bulunmaktadır. Bu sebeple daha sıcak bir ev ve daha düşük enerji faturaları deneyimi yaşayacaksınız.

Kumanda sayesinde arttırılmış konfor

Uyumak, duş almak ve yemek pişirmek gibi çeşitli aktiviteler evlerimizdeki nem seviyesini arttırır. Zayıf iç mekan hava kalitesi genel sağlığımızı ciddi olarak etkiler, fakat günlük olarak gerçekleştirilecek bir kaç rutin hareket iç mekan konforunuzda büyük etki yaratacaktır. Kumandanın yardım eli uzatmasına izin verin. Önceden ayarlı havalandırma programlarını kullanmanız yeterli, düşünmenize gerek kalmadan otomatik havalandırmanın keyfine varın.

Yağmuru dert etmeyin – Yağmur sensörü

Tüm solar çatı pencerelerimizde yağmur sensörü bulunur. Bu, yağmur başladığında pencerenin otomatik olarak kapandığı anlamına gelmektedir – bu nedenle yağmur nedeniyle evinizin içinin hasar görmesini artık dert etmenize gerek yok. Başka bir odada meşgulseniz veya evde değilseniz çok yararlı olacak bir özellik.

Çalıştırmalar

Solar çatı pencereleri, pencere açmanın ve kapamanın güç sarf edilmeden ve enerji tasarruflu şekilde yapılabilmesini sağlıyor.

Bakım

Bakım gerektirmeyen poliüretan yüzeyle ve açılabilen çift iç cam ile kolay temizlik.

Cam

GGU 008230'da bulunan cam Pasif Ev yapıları için özel olarak tasarlanmıştır. Standart yapılar için, var olan VELUX çatı penceresi programımıza bakın.

Satın almaya hazır mısınız?