Daha kolay, 

daha konforlu...

PREMIUM

Kumandalı çözüm ailesi ile pencerelerinizin tüm kontrolü sizde. Rahatlığınızı sağlayan bir çok özellik akıllı kumandası ile parmaklarınızın ucunda. Yüksekte konumlanmış ürünler için ideal.

Premium ürünlerle evinizin herhangi bir yerinden tek tuşla VELUX çatı pencerelerinizi ve perdelerinizi kontrol edebilirsiniz. Kasaya gizlenmiş entegre motor, ilk yağmur damlasında otomatik kapanan pencere, çalışmasını duyamayacağınız sessizlikte motor özelliklerden sadece bir kaçı. Programlanabilir kumandasıyla evde olmasanız bile evinizi havalandırabilir, sabah belirlediğiniz saatte perdelerinizin açılmasını sağlayabilir ve gün ışığı ile uyanmanın keyfine varabilirsiniz. Benzer birden fazla ürününüz varsa bu ürünleri gruplama yaparak aynı anda kontrol edebilirsiniz. Nasıl olduğunu videodan inceleyebilirsiniz.


VELUX INTEGRA® çatı pencerelerinin avantajları

Satın almaya hazır mısınız?

8 önceden tanımlı program

Sizi, günlük rutinlerinizin bazılarından kurtarmak ve iç mekan konforunuzu artırmak için 8 kullanışlı program önceden programlanmıştır ve kullanıma hazırdır.

  • İç mekan havası
  • Havalandırma
  • Enerji dengesi
  • Güneş koruması
  • İyi geceler
  • Günaydın
  • Evden çıkıyorum
  • Tatilde

Herhangi bir pencereden çok daha fazlası

VELUX pencereler bir odayı yeniden yaratabilir. Çatı altı alanlarınıza doğal ışık, havalandırma ve açıklık hissi kazandırmanın en hızlı yoluyla tanışın. Gün ışığı ve temiz hava anlamındaki etki çok çarpıcı, buna ek olarak manzaranın göz alıcılığı da harika.

Manuel çatı pencerenizi kumandalı çatı penceresine dönüştürün

Montajı önceden gerçekleştirilmiş ve manuel kontrol edilen çatı pencerelerinizi daha rahat bir kullanım için uzaktan kumandalı pencerelere mi dönüştürmek istiyorsunuz? O zaman Solar ve Elektrikli VELUX dönüşüm kiti opsiyonları ihtiyacınıza cevap verecektir. VELUX dönüşüm kitleri ile manuel çatı pencerelerinizi kolayca uzaktan kumandalı pencerelere dönüştürebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer ürünler...